Bandırma Laptop Tamiri Notebook Servisi

Bandırma Laptop Tamiri Notebook Servisi

Bandırma Laptop Tamiri Notebook Servisi

Laptop & Notebook tamiri konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile 13 yıllık tecrübemizle bireysel ve kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz. Garantisi bitmiş ya da garantiden çıkartılmış acer casper dell asus exper sony vaio lg lenovo toshiba grundig monster fujitsu arçelik gibi aklınıza gelebilecek bir çok marka ve model laptopların tamirini 13 senelik tecrübemiz ile hizmetini vermekteyiz.

laptop notebook tamiri bandırma

bandırma notebook tamiri

Laptop  Notebook Anakart Tamiri

Arızalı Anakartınızın tamirini tecrübeli kadromuz ile onarım ve bakımını yapmaktayız.

Arızalı Laptoplarınızın Onarım Bakım ve Tamiri için 0507 285 23 12 numaralı hattan iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Laptop – Notebook Chipset Tamiri

Alanında uzmanlaşmış kadromuz ile laptoplarınızın ekran kartı(chipset) tamirini ve değişimini 1-3 iş günü içerisinde yapmaktayız.

Fan Temizliği – Macun Değişimi

Laptop ve Notebooklarınızın fan temizliğini ve macun değişimini bilgisayarınıza hiç bir zarar vermeden ve yoğunluk durumuna göre en az 1 en fazla 5 saat içinde yapıp sizlere teslim etmekteyiz.

Panel(Ekran) Değişimi

Ekranı Kırık ve ya hasar görmüş laptoplarınızın panel değişimini birebir aynı sıfır adınıza faturalı olarak değişimini yapmaktayız.

Detaylı bilgi için 0507 285 23 12 no’lu hattı arayabilir ya da whatsapp‘tan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bandirmapc.com iletişim

Klavye Değişimi

Klavye tamiri olmamakla birlikte tuşları kırık ve ya kopuk,sıvı teması olan arızalı klavyelerinizi birebir A+ kalite klavyeler ile değişimini yapmaktayız.

Menteşe Tamiri /  Değişimi

Kapağı açarken zorlanan ya da hiç açılmayan laptoplarınızın menteşe tamirini ve değişimini yapmaktayız.

Şarj Soketi Tamiri / Değişimi

Şarj almayan ,temazsızlık olan zarar görmüş soketinizin yerine birebir aynısı ve sıfırıyla tamiri ve ya değişimi yapmaktayız.

Laptop – Notebook Yedek Parça

acer casper dell asus exper sony vaio lg lenovo toshiba grundig fujistu arçelik  monster gibi bir çok marka ve model laptopun klavye,touchpad,batarya(pil),ram,harddisk,üst kasa ve alt kasa ve ya tüm dış kasa,ekran çerçevesi(bezel),ekran(panel),wi-fi kartı gibi bir çok parçanın teminatını sağlamakta ve siz değerli müşterilerimize teslimatını yapmaktayız.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Laptop – Masaüstü Bilgisayar onarımı konusunda 13 yıllık tecrübemize güveniyor ve sizlere en iyi en uygun hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.