İnsanların ihtiyaçlarına teknolojik hizmet ve destek sunmak üzere 2006 yılında kurulan bandirmapctamir.com yılların verdiği tecrübe ve birikimle;

Bilgisayar Teknik Servis, Notebook Teknik Servisi (Laptop Teknik Servisi), Netbook Teknik Servisi,Kurumsal veya Bireysel  Çözümler ve tüm teknolojik, yazılımsal sorunlar konusunda hizmet vermektedir.

 

Yerinde Teknik Servis Hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin bilgisayar sorunlarını tamamen sorunsuzca ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Bandırma’nın neredeyse tüm semtlerine servis hizmeti vermekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz bilgisayar firmaları sayesinde en hızlı servisi vereceğimizden eminiz. bandirmapctamir.com olarak müşterilerimizin bilgisayar servisi maliyetlerini düşürmek, yerinde teknik servis hizmeti vermek, zaman kaybını minimuma indirmek ve güvenli bir servis ağı sağlamayı kendine prensip edinmiştir.

İşletmemiz bir çok firma ve markanın özel servisi olup, garanti kapsamı dışındaki ürünlerinizi yetkili servise nazaran çok daha uygun maliyetle tamirini ve bakımını yapmaktadır.

Vizyon Ve Misyon :

 

Vizyonumuz : Bilinirliğimizi artırarak Teknik Servis’e İhtiyaç duyan kullanıcıların bilgisayar servisi konusunda bandirmapctamir.com olarak bize ulaşabilmelerini sağlamaktır.

 

Misyonumuz : Türk donanım ve yazılım sistemi gelişimine, kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi, kişi ve kurumlara özel, çeşitli piyasa segmentlerinin beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan yüksek derecede ihtisaslaşmış kaliteli hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır.

 

Kalite Anlayışı :

Bilgisayar her yerde satılmaktadır ama teknik destek her yerden kolayca ve güvenli bir şekilde alınamamaktadır. Bizler bu güveni ve hizmeti müşterilerimize sağlamak zorundayız. Firmaların bu konudaki Hizmet açığını bizler kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile kapatmak için çalışmalıyız ve çalışacağız.

Amaç müşteri memnuniyeti, kaliteli ve hızlı hizmet.