Laptop Ekran Kartı Chipset Tamiri

Bandırma Laptop Ekran Kartı Chipset Tamiri

Bandırma Laptop ekran kartı chipset tamiri konusunda alanında uzmanlaşmış kadromuz ile Bandırma ‘da bireysel ve kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz.Garantisi bitmiş ya da garantiden çıkartılmış acer casper dell asus exper sony vaio lg lenovo toshiba grundig monster fujistu arçelik gibi aklınıza gelebilecek bir çok marka ve model laptopların ekran kartı(chipset) tamiri ni 13 senelik tecrübemizle yapmaktayız.

laptop ekran kartı chipset tamiri

laptop ekran kartı tamiri

Laptop Ekran Kartı Chipset Neden arıza yapar?

Laptop ekran kartlarınızın arızası bir çok sebepten kaynaklanabilir. Eğer bilgisayarınız güç düğmesine basmanıza rağmen açılmıyor ya da çalışıyor ama görüntü gelmiyor ise muhtemel arıza ram ya da chipsettir.Bu arızayı çözmek için kapsamlı bilgi ve tecrübe gerekmektedir.Öncelikle bilgisayarınızı temiz ve tozsuz ortamda kullanmanız gerekmektedir.Bilgisayarınızı soğutmaya yarayan fan delikleri fazlasıyla hava alamayacak duruma gelmesi ve termal macununuzun kuruması bilgisayarınızın hem yeterli performansı verememesine hem de ekran kartınızın yani chipsetinizin arızalanmasına sebep olabilir.Bilgisayarınızın periyodik bakımlarını en az 6 ayda bir yaptırmanız önerilmektedir.Toz ve pislik bilgisayarınızın en büyük düşmanıdır.

Laptop Ekran Kartı Chipset Arızalanmaması İçin Yapılması Gerekenler;

-Bilgisayarınızı mümkün olduğunda kapalı ve güneş görmeyen yerde kullanmaya gayret gösterin.

-Bilgisayarınızın bakımını yılda en az 1 kere termal macun ve temizliğini yaptırın.

-Bilgisayarınızı çok uzun süre kullanıyorsanız soğutucu fan kullanın.

bandirmapc.com iletişim

Laptop Ekran Kartı Chipset Tamiri / Değişim Ücretleri

Laptop ekran kartı tamir ücreti marka ve modele göre değişiklik göstermektedir.Laptopunuzun model ve markasını bize ilettiğiniz takdirde size dönüş sağlanacaktır.Bizimle whatsapp‘tan mesaj atıp ya da 0507 285 23 12 no’lu hattan arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Laptop Ekran Kartım Değişir mi?

Laptopunuzun ekran kartı ne alt ne üst modeliyle değişimi yapılamamaktadır.Birebir aynısı ile değişimi sağlanabilmektedir.

Laptop Ekran Kartı Tamir / Değişim Süresi

Öncelikle servisimize gelen laptop için arıza tespiti yapılır.Laptopun arıza tespiti yapıldıktan sonra sizinle iletişime geçilip sonrasında size net bir bilgi verilir.Bu işlem için önce sizin onayınız alınır,onay alındıktan 1 ile 3 iş günü içerisinde onarımı yapılır size teslim edilir.Detaylı bilgi almak için 0507 285 23 12 no’lu hattı arayıp bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Laptop – Masaüstü Bilgisayar onarımı konusunda 13 yıllık tecrübemize güveniyor ve sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Bandırma Ekran değişimi

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir