Laptop Notebook Ekran Değişimi 

Laptop Notebook Ekran Değişimi

Laptop Notebook ekran değişimi,asus,Acer,, casperdellexperhplglenovo,, sony vaio samsung toshiba,grundig gibi bir çok markada ekran(panel değişimi)değişimini 13 yıldır yapmaktayız.Alanında uzman kadromuza bilgisayarınızı teslim edin ve 1 saat içinde hazır şekilde size ulaştıralım.Panel Değişimi oldukça risklidir ve hassas işçilik gerektirir.Her marka ve model laptop farklı özelliğe sahip olduğundan dolayı fiyat konusunda bilgisayarınızı servisimize getirmeden net bir fiyat verilememektedir.Bilgisayarınızın ekranında sorun olduğunu düşünüyorsanız öncelikle servisimizi aramanızı tavsiye ederiz.Sonrasında laptop modelinize bakılarak size net bir ekran / panel fiyatı verilecektir.Bir çok müşterimiz ekran değişimini kendisi yapmaya çalıştığında “bezel” adı verdiğimiz çerçeve kısmına zarar verebilmekte ya da klipslerini oturturken paneli çatlatabilmekte.Dolayısıyla laptop/notebook’unuzu 15 yıllık bu konuda uzmanlaşmış ekibimize teslim etmenizi öneririz.Ekran / Panelinizde arıza olduğunu düşünüyorsanız bizimle 0507 285 23 12 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

panel tamiri

panel değişim

Hangi Marka Laptopların Ekran Değişimini Yapıyoruz?

bandirmapc.com iletişim

İletişim Bilgileri

Ekran / Panel değişimi yaptığımız garanti süresi dolmuş ;Acerasuscasperdellexperhplglenovosamsungsony vaio ve toshiba,grundig gibi bir çok markanın ekran / panel değişimini yapmaktayız ve 6 Aylık garanti süresi vermekteyiz.

Notebook / Laptop Ortalama Panel LCD/LED Fiyatları

Piyasada bir çok farklı kalitede lcd/led panel ekran bulunmaktadır.Firmamız bandirmapctamir.com her zaman A kalite ürün kullanmaktadır.Bir çok farklı kalitede ürün olduğu gibi bu kullandığımız ürünlerin fiyatları 350TL ile 600 TL arasında değişim göstermektedir.

Laptop Ekran / Panel Değişiminde Veriler Silinir Mi ?

Hayır,silinmez.Ekran değişiminde verileriniz kaybolmaz sadece değişen size görüntü iletimini yani monitör görevi gören panel adı verdiğimiz parçadır.

Bandırma Ekran değişimi

Değişimini Yaptığımız Lcd Ekran Panel Marka ve Modelleri

 • Laptop Ekran Değişimi
 • Notebook Ekran Ne Kadar
 • Notebook Panel Değişimi Ne Kadar
 • Notebook Ekran Değişimi Fiyat Bilgisi
 • Dizüstü Bilgisayar Panel Ne Kadar
 • Laptop Camı Fiyatları
 • Asus Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Dell Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Acer Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Lenovo Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Toshiba Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Hp Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Packard Bell Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Aidata Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Casper Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Fujitsu Siemens Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Benq Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Crea Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Compaq Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Exper Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Lg Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Samsung Laptop Ekran Değişim Fiyat
 • MSI Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Nec Laptop Ekran Değişim Fiyatı
 • Datron Laptop Ekran Değişim Fiyatı

Laptop Ekran Kartı Chipset Tamiri

Bandırma Laptop Ekran Kartı Chipset Tamiri

Bandırma Laptop ekran kartı chipset tamiri konusunda alanında uzmanlaşmış kadromuz ile Bandırma ‘da bireysel ve kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz.Garantisi bitmiş ya da garantiden çıkartılmış acer casper dell asus exper sony vaio lg lenovo toshiba grundig monster fujistu arçelik gibi aklınıza gelebilecek bir çok marka ve model laptopların ekran kartı(chipset) tamiri ni 13 senelik tecrübemizle yapmaktayız.

laptop ekran kartı chipset tamiri

laptop ekran kartı tamiri

Laptop Ekran Kartı Chipset Neden arıza yapar?

Laptop ekran kartlarınızın arızası bir çok sebepten kaynaklanabilir. Eğer bilgisayarınız güç düğmesine basmanıza rağmen açılmıyor ya da çalışıyor ama görüntü gelmiyor ise muhtemel arıza ram ya da chipsettir.Bu arızayı çözmek için kapsamlı bilgi ve tecrübe gerekmektedir.Öncelikle bilgisayarınızı temiz ve tozsuz ortamda kullanmanız gerekmektedir.Bilgisayarınızı soğutmaya yarayan fan delikleri fazlasıyla hava alamayacak duruma gelmesi ve termal macununuzun kuruması bilgisayarınızın hem yeterli performansı verememesine hem de ekran kartınızın yani chipsetinizin arızalanmasına sebep olabilir.Bilgisayarınızın periyodik bakımlarını en az 6 ayda bir yaptırmanız önerilmektedir.Toz ve pislik bilgisayarınızın en büyük düşmanıdır.

Laptop Ekran Kartı Chipset Arızalanmaması İçin Yapılması Gerekenler;

-Bilgisayarınızı mümkün olduğunda kapalı ve güneş görmeyen yerde kullanmaya gayret gösterin.

-Bilgisayarınızın bakımını yılda en az 1 kere termal macun ve temizliğini yaptırın.

-Bilgisayarınızı çok uzun süre kullanıyorsanız soğutucu fan kullanın.

bandirmapc.com iletişim

Laptop Ekran Kartı Chipset Tamiri / Değişim Ücretleri

Laptop ekran kartı tamir ücreti marka ve modele göre değişiklik göstermektedir.Laptopunuzun model ve markasını bize ilettiğiniz takdirde size dönüş sağlanacaktır.Bizimle whatsapp‘tan mesaj atıp ya da 0507 285 23 12 no’lu hattan arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Laptop Ekran Kartım Değişir mi?

Laptopunuzun ekran kartı ne alt ne üst modeliyle değişimi yapılamamaktadır.Birebir aynısı ile değişimi sağlanabilmektedir.

Laptop Ekran Kartı Tamir / Değişim Süresi

Öncelikle servisimize gelen laptop için arıza tespiti yapılır.Laptopun arıza tespiti yapıldıktan sonra sizinle iletişime geçilip sonrasında size net bir bilgi verilir.Bu işlem için önce sizin onayınız alınır,onay alındıktan 1 ile 3 iş günü içerisinde onarımı yapılır size teslim edilir.Detaylı bilgi almak için 0507 285 23 12 no’lu hattı arayıp bizlere ulaşabilirsiniz.

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Laptop – Masaüstü Bilgisayar onarımı konusunda 13 yıllık tecrübemize güveniyor ve sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Bandırma Ekran değişimi

Laptop Fan Temizliği

Laptop Fan Temizliği ve Değişimi

Laptop fan temizliği ,Garantisi bitmiş ya da garantiden çıkartılmış acer, casper, dell asuss exper sony vaio lg ,lenovo ,toshiba ,grundig ,monster ,fujitsu ,arçelik, laptopların fan temizliği ve macun yenileme işlemini yapmaktayız.

laptop fan temizliği

laptop fan değişimi ve temizliği

 

Laptop Fan Temizliği ve Bakımı 

Bilgisayarınızı daha sağlıklı ve uzun süre kullanmak için temizliğini en az 6-12 ayda bir yapmanız gerekmektedir.

Bu işlem hassas ve titiz işçilik gerektirmektedir.Bu konuda tecrübeniz yok ise alanında uzman kişilere teslim etmeniz önerilmektedir. Whatsapptan mesaj atabilir ve ya 0507 285 23 12 no’lu hattı arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.bandirmapc.com iletişim

Fan Temizliği İşlemi

İşlemcinin üzerine sürülen termal macun belli bir zaman sonra kurur ve fayda sağlamaz. Havalandırma delikleri tıkanan bilgisayarınız yeterli soğutmayı sağlayamaz ve yeterli soğutmayı sağlanmayan bilgisayarda ise chipset ve işlemci arızaları meydana gelir Bilgisayarınızın bakımlarını en az 6-12 ayda bir kullanım sürenize göre yaptırmanız gerekmektedir.Fan temizliği ve termal macun 6-12 ayda bir yenilemeniz tavsiye edilir,Garanti süreniz devam ediyor ise bilgisayarınızı satın aldığınız firmadan detaylı fan temizliği ve macun değişimi talebinde bulunabilir ve sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.Garantiniz bittiyse belirli bir ücret karşılığı yetkili servislere bu işlemi yaptırmanız önerilir.

Fan Temizliği işlemi;tecrübe hassas ve ince işçilik gerektiren bir iştir.13 yıllık tecrübe ile yapmış olduğumuz bu işlem;1 saat içinde yapılmakta ve müşterilerimize teslim edilmektedir.Servisimiz piyasadaki en yüksek kalitede termal macunu kullanmaktadır, kullandığımız termal macun markası dünyada bir çok servis tarafından tercih edilmekte hem işlemci hem de ekran kartlarında kullanılmaktadır.Kullandığımız termal macun kişisel bilgisayarınızın performansını en yüksek düzeyde tutulabilmesi için özel seçilmiş ve test edilmiştir!

laptop macun değişimi

laptop macun yenileme

Fan temizliği Süresi

Fan temizliği süresi Laptopların model ve markasına göre değişiklik göstermektedir.En az 1 en fazla 2 saatte hazır bir şekilde size teslim edilmektedir.

<a href=’https://armut.com/hizmetveren/-balikesir-bandirma-fan-temizligi-ve-termal-macun-degisimi_2196776′> Balıkesir Bandırma Fan Temizliği ve Termal Macun Değişimi – Armut </a>

Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Laptop – Masaüstü Bilgisayar onarımı konusunda 13 yıllık tecrübemize güveniyor ve sizlere en iyi en uygun hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.

bandirmapctamir.com

Bandırma Ekran değişimi

 

 

 

Laptop Klavye Değişimi

Laptop Klavye Değişimi bandırma pc tamir.com

Laptop klavye değişimi konusunda alanında uzmanlaşmış kadromuz ile Bandırma ‘da bireysel ve kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz.Garantisi bitmiş ya da garantiden çıkartılmış acer casper dell asus exper sony vaio lg lenovo toshiba grundig monster fujistu arçelik gibi aklınıza gelebilecek bir çok marka ve model laptopların klavye değişimini 13 senelik tecrübemizle yapmaktayız.Notebook ve ya laptoplarınızın bozuk, çatlak ve ya sıvı teması sonucu çalışmayan klavyelerinizin değişim ve tamir işlemini elimizde yedek parça olduğu takdirde 30 Dk içerisinde en uygun fiyata ve A+ kalite klavye ile değişimi yapmaktayız.Arızalı klavyeniz yerine piyasadaki en iyi kalitedeki birebir aynı klavyeyle değiştirmek üzere teslim alıp fiyat onayınız geldikten sonra değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Laptop tamiri ve yedek parça satışı konusunda Bandırma başta olmak üzere tüm Türkiye ‘de ki, bireysel ve kurumsal firmalara tam 13 yıldır en hızlı,en uygun ve garantili hizmet vermekteyiz.

laptop klavye tamir

Laptop Sıvı Dökülmesi

Laptoplarda sıvı dökülmeleri herkesin başına gelebiliyor. Böyle bir durumla karşılaştığınızda yapmanız gereken ilk şey laptop/notebookunuzu direkt kapatıp bataryayı çıkarmak olmalıdır. Klavyenin üzerine dökülen sıvı anakartınıza zarar verebilir. Böyle bir durumda bandirmapc.com olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Laptop Klavye Değişimi Fiyatları 

Laptopların model ve markasına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.Detaylı bilgi almak için 0507 285 23 12 no’lu hattan arayabilir ve ya whatsapp’tan model marka iletip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Laptop klavye fiyatları için bizleri whatsapp hattımız olan 0507 285 23 12 ‘ya yazarak anında fiyat alabilirsiniz.bandirmapc.com iletişim

30 Dk’da Klavye Değişimi

Arızalı olan laptopunuzun klavye değişim işlemini sizin gözleriniz önünde ve sadece 30 dk içerisinde gerçekleştiriyoruz. Bandırma dışından gönderilen cihazların klavyeleri yine 30 dk içerisinde değiştiriliyor ve aynı gün içerisinde kargo ile gönderim yapıyoruz.

Klavye Kalitesi 

Laptop klavyelerimiz piyasadaki en iyi kaliteye sahip A+ ürünlerdir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Laptop – Masaüstü Bilgisayar onarımı ve yedek parça temini konusunda 13 yıllık tecrübemize güveniyor ve sizlere en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz.